SĘK Hurtownia Wyrobów Drzewnych i Drewnopodobnych w Szczecinie. Płyty, sklejki, krawędziaki, boazeria, drzwi, deski, listwy, wyroby schodowe, galanteria drzewna, akcesoria.

Sprzedaż sklejkiZaładunek zamówionej sklejkiSklejka przeciwpoślizgowaPłyta OSB-3Płyta wiórowa surowa
Załadunek zamówionej sklejki
Sklejka przeciwpoślizgowa
Płyta wiórowa surowa

Początki

Firma została uruchomiona w roku 1997 na bazie byłego Szczecińskiego Przemysłu Drzewnego, założycielami byli Stanisław i Emilia Smolińscy. Początkowo asortyment był ograniczony ze względu na niewielką powierzchnię sklepową, przy al. Wyzwolenia 87. Dlatego też dokonano zakupu magazynu przy ul.Rapackiego 3 co pozwoliło na wzbogacenie asortymentu wyrobów drzewnych i drewnopodobnych. Zwiększyła się także liczba pracowników z dwóch do sześciu osób, a do współudziałowców dołączył Roman Smoliński, który kieruje obecnie działalnością sklepu. Firma obsługuje klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze .

Początki
Początki

Gwarancja jakości

Na wszystkie produkty posiadamy atesty niezbędne do prowadzenia nawet poważnych budów.

Transport

Hurtownia posiada własną rampę załadunkową, umożliwiającą załadunek TIR-ów oraz wózek widłowy. Dla klientów transport zapewnia samochód dostawczy.

Transport
Transport

Obszar działalności

Asortyment obejmuje wyroby drzewne takie jak płyty OSB, płyta wiórowa, drzwi czy sklejka oraz wyroby drewnopochodne np.: płyty MDF, HDF, pilśniowe itp. Wyroby można zakupić w sklepie i hurtowni. Sprzedaż prowadzimy na terenie kraju i za granicą.

Rabaty

Dla stałych odbiorców atrakcyjne warunki współpracy!

Unikalnych wizyt: 35295
Ilość odsłon: 54529